GMINA OSIECZNA

25351870 804468343056942 7024409616160465697 o

I JEST!  NOWY 2018 ROK. Sylwester za nami. Bal Sylwestrowo-Noworoczny w Sali Widowiskowej w Osiecznej przeszedł do historii, a wspaniali uczestnicy tegoż balu już szykują się na następny bal za rok w tym samym miejscu i o tym samym czasie. Dziękuję Zespołowi Muzycznemu  ADAMO z Czerska za muzyczną oprawę balu i specjalne efekty świetlne – dziękuję. Pięknie  kłaniam się moim koleżankom za przygotowanie i podanie jadła uczestnikom zabawy sylwestrowej.  Dziękuję młodzieży Paulince, Magdalenie i Grzegorzowi oraz Asi z Gdańska za sprawną obsługę gości i pomoc przy sprzątaniu. Dziękuję wspaniałym uczestnikom zabawy sylwestrowej  za cudowną  pełną dobrego humoru i wspaniałych tańców zabawę.  Dla wszystkich WIELKIE BRAWA!!!

I jeszcze garść wspomnień z końca ubiegłego roku.

6 grudnia 2017 roku uczestnicy kursu komputerowego uroczyście i po dziecinnemu świętowali MIKOŁAJKI. Radości było dużo, były mikołajkowe tradycyjne buty pełne niespodzianek dla wszystkich, był uroczysty obiad, kawa i ciasto czyli wspaniałe torty bezowe. Oprócz prawdziwego Mikołaja w spotkaniu uczestniczyli Wójt Gminy Osieczna Pan Stanisław Stosik i Sekretarz Urzędu Gminy w Osiecznej Pan Piotr Jędrzejewski – dziękujemy za Waszą obecność. 14 grudnia 2017 roku odbyło się uroczyste zakończenia kursu komputerowego z udziałem Pana Wójta Gminy oraz przedstawicieli Fundacji na Rzecz Integracji Zawodowej, Społecznej oraz Rozwoju Przedsiębiorczości VIA w osobach Pani Anna Chrzanowska i Pan Sylwester Karnas, która była organizatorem kursu. Wszyscy uczestnicy otrzymali Zaświadczenie o ukończeniu kursu, a wszyscy zdali prawie że celująco, ale aby nauczyć się jeszcze więcej już zapisali się na drugą edycję kursu, która będzie organizowana przez tę samą Fundację od połowy stycznia 2018 roku. Miłym akcentem były kwiaty wręczone trenerce szkolenia Pani Renacie Pankanin oraz Zofii Ebertowskiej organizatorce z ramienia biblioteki oraz paniom kucharkom. Była to bardzo miła a zarazem podniosła uroczystość. Tuż po tym w Sali Widowiskowej odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Koła  Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów na którym wybrano nowe władze związku.  Druga część to spotkanie wigilijno-opłatkowe naszych seniorów. Wszystko to odbywało się w świątecznym nastroju, w radosnej, miłej atmosferze. W załączeniu migawki fotograficzne z tych spotkań.

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo