wosp2018

26 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W OSIECZNEJ

W niedzielę 14 stycznia 2018 roku w Osiecznej i w Szlachcie w godzinach przedpołudniowych odbędą się publiczne zbiórki do orkiestrowych puszek na wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Zbierać będzie 20 wolontariuszy oznaczonych identyfikatorami. Od godz. 18:00 w Sali Widowiskowej Urzędu Gminy w Osiecznej rozpocznie się impreza dla wszystkich mieszkańców gminy i gości, na którą serdecznie zapraszamy. Podczas imprezy można będzie nabyć orkiestrowe gadżety i nie tylko, można będzie napić się kawy czy herbaty oraz zjeść dobre swojskie ciasto. Można będzie nabyć tort bezowy, zabawić się przy muzyce zespołu The Spontans oraz puścić światełko do nieba o godz. 20:00 Podczas całej akcji przyświeca nam hasło „Pamiętaj, że to, co Ty dzisiaj dałeś innym – od innych także otrzymasz. Dobro wraca, a przyjaźń i miłość niech trwają do końca świata i jeden dzień dłużej. Zapraszamy!!!

Podaje do wiadomości Zofia Ebertowska Szef Sztabu WOŚP