GMINA OSIECZNA

 

Od kilku dni trwają prace budowlane związane z zagospodarowaniem placu przed biblioteką i salą widowiskową, które polegają na wykonaniu tarasu przed salą wraz z podjazdem dla niepełnosprawnych oraz na utwardzeniu części placu. Na realizację tego zadania gmina otrzymała dofinansowanie ze środków unijnych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich "Odnowa i Rozwój Wsi". Wartość inwestycji wynosi 72,458,16 zł a wykonawcą robót jest firma INWEST-KOM z siedzibą   w Gniewie. Zakończenie prac planowane jest na koniec listopada bieżącego roku. 

Ze względu na prace budowlane uległa zmianie organizacja pracy biblioteki, która czynna będzie w godz. od 8-15 a w soboty 8-12.  Wejście do biblioteki od zaplecza budynku urzędu przez salę widowiskową.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo