GMINA OSIECZNA

nielomne historie

Seweryna Gornowicz i Klaudia Przytarska ze Szlachty znalazły się wśród autorów najlepszych prac nadesłanych na konkurs Wojewody Pomorskiego pt. „Niezłomne historie”. O tym kto zdobył pierwsze, drugie, trzecie miejsce, a kto wyróżnienie dowiemy się podczas uroczystej gali. 

Konkurs „Niezłomne historie” skierowany był do uczniów wszystkich typów szkół w Pomorskiem, a poświęcony żołnierzom niezłomnym i tym, którzy przeciwstawiali się komunistycznemu reżimowi po II wojnie światowej. Termin nadsyłania prac (forma literacka była dowolna) upłynął 27 lutego br. Prace oceniał zespół powołany przez Wojewodę Pomorskiego Dariusza Drelicha.

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo