GMINA OSIECZNA

IMG 0567

8 marca 2018 roku wpisał się bardzo pięknie  w życie Biblioteki. Z samego rana panowie – uczestnicy kursu komputerowego zaskoczyli panie – uczestniczki kursu pięknym uśmiechem, życzeniami, bukietami kwiatów, bombonierkami i czekoladkami. Następnie miłą niespodziankę sprawili nam panowie - przedszkolacy, którzy pod opieką swojej Pani Alicji Bugajewskiej odwiedzili bibliotekę i uczestniczki kursu z cudowną laurką i życzeniami. W godzinach popołudniowych na spotkanie pań z Koła Gospodyń Wiejskich przybyli z życzeniami i kwiatami  Panowie  Stanisław Stosik – Wójt Gminy Osieczna i Pan Piotr Jędrzejewski – Z-ca Wójta. Była to bardzo miła niespodzianka dla wszystkich pań. Dziękujemy Wam Panowie za szczery uśmiech, dobre   słowo i życzenia. Bądźcie z nami  nie tylko od święta, bądźcie z nami codziennie, w dobrym i gorszym czasie, po prostu bądźcie, bo dobrze, że jesteście. Dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy wszystkich panów.

Data na zdjęciach nijak się ma do wczorajszego dnia, ale zdjęcia z wczoraj tylko aparat źle ustawiony.

Opracowała: Zofia Ebertowska      

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo