GMINA OSIECZNA

IMG 0567

8 marca 2018 roku wpisał się bardzo pięknie  w życie Biblioteki. Z samego rana panowie – uczestnicy kursu komputerowego zaskoczyli panie – uczestniczki kursu pięknym uśmiechem, życzeniami, bukietami kwiatów, bombonierkami i czekoladkami. Następnie miłą niespodziankę sprawili nam panowie - przedszkolacy, którzy pod opieką swojej Pani Alicji Bugajewskiej odwiedzili bibliotekę i uczestniczki kursu z cudowną laurką i życzeniami. W godzinach popołudniowych na spotkanie pań z Koła Gospodyń Wiejskich przybyli z życzeniami i kwiatami  Panowie  Stanisław Stosik – Wójt Gminy Osieczna i Pan Piotr Jędrzejewski – Z-ca Wójta. Była to bardzo miła niespodzianka dla wszystkich pań. Dziękujemy Wam Panowie za szczery uśmiech, dobre   słowo i życzenia. Bądźcie z nami  nie tylko od święta, bądźcie z nami codziennie, w dobrym i gorszym czasie, po prostu bądźcie, bo dobrze, że jesteście. Dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy wszystkich panów.

Data na zdjęciach nijak się ma do wczorajszego dnia, ale zdjęcia z wczoraj tylko aparat źle ustawiony.

Opracowała: Zofia Ebertowska      

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo