GMINA OSIECZNA

10

17 marca 2018 roku w Jabłowie odbył się XIV już Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich. Hasło przewodnie turnieju „MEGA BABKI TO MY”. W turniejowych rozgrywkach wzięło udział 7 kół z terenu powiatu starogardzkiego. Naszą Gminę Osieczna reprezentowało Koło Gospodyń Wiejskich z Osówka. Za całokształt prezentowanego programu otrzymało wyróżnienie – kwiaty, gratulacje i upominki. Na turnieju obecni byli i dzielnie kibicowali naszym paniom Wójt Gminy Osieczna Pan Stanisław Stosik i Z-ca Wójta Gminy Pan Piotr Jędrzejewski. Panie z Osówka – „Mega babki” godnie reprezentowały naszą gminę we wszystkich konkurencjach, gratulujemy i dziękujemy im za to. Turniej przeszedł do historii  ale wspomnienia i zdjęcia pozostały.

Zapraszam do obejrzenia galerii.

Opracowała Zofia Ebertowska.

 

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo