10

17 marca 2018 roku w Jabłowie odbył się XIV już Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich. Hasło przewodnie turnieju „MEGA BABKI TO MY”. W turniejowych rozgrywkach wzięło udział 7 kół z terenu powiatu starogardzkiego. Naszą Gminę Osieczna reprezentowało Koło Gospodyń Wiejskich z Osówka. Za całokształt prezentowanego programu otrzymało wyróżnienie – kwiaty, gratulacje i upominki. Na turnieju obecni byli i dzielnie kibicowali naszym paniom Wójt Gminy Osieczna Pan Stanisław Stosik i Z-ca Wójta Gminy Pan Piotr Jędrzejewski. Panie z Osówka – „Mega babki” godnie reprezentowały naszą gminę we wszystkich konkurencjach, gratulujemy i dziękujemy im za to. Turniej przeszedł do historii  ale wspomnienia i zdjęcia pozostały.

Zapraszam do obejrzenia galerii.

Opracowała Zofia Ebertowska.