GMINA OSIECZNA

IMG 0632

To już jest koniec, można by powiedzieć, że nie ma już nic – ale nie, koniec kursu to znaczy  jest dużo wiedzy, nowych umiejętności, radości i zadowolenia z miłych spotkań. W pierwszy dzień wiosny zakończył się trwający od stycznia kurs komputerowy. Uczestnicy pracowali w grupach o różnym zaawansowaniu pracy z komputerem. Wszyscy bez wyjątku ukończyli szkolenie i otrzymali „Zaświadczenia z obsługi komputera z certyfikatem ECDL Profile”. Kurs zorganizowany był przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Osiecznej a prowadzony przez Fundację na Rzecz Integracji Zawodowej, Społecznej oraz Rozwoju Przedsiębiorczości VIA. Beneficjentami kursu były osoby po 50-tce, czyli „Po 50 roku życia klikanie? Podejmij z nami to wyzwanie!”. Była to już druga edycja kursu – czy będzie trzecia?  Zobaczymy. Organizatorzy dziękują trenerce Pani Renacie Pankanin oraz wszystkim sumiennym kursantom. Życzymy odpoczynku, radosnej wiosny i wszystkiego dobrego na nadchodzące Święta Wielkiej Nocy. Poniżej relacja fotograficzna z kursu i z jego zakończenia.

Zachęcam do przeczytania i obejrzenia: Zofia Ebertowska

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo