GMINA OSIECZNA

IMG 0632

To już jest koniec, można by powiedzieć, że nie ma już nic – ale nie, koniec kursu to znaczy  jest dużo wiedzy, nowych umiejętności, radości i zadowolenia z miłych spotkań. W pierwszy dzień wiosny zakończył się trwający od stycznia kurs komputerowy. Uczestnicy pracowali w grupach o różnym zaawansowaniu pracy z komputerem. Wszyscy bez wyjątku ukończyli szkolenie i otrzymali „Zaświadczenia z obsługi komputera z certyfikatem ECDL Profile”. Kurs zorganizowany był przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Osiecznej a prowadzony przez Fundację na Rzecz Integracji Zawodowej, Społecznej oraz Rozwoju Przedsiębiorczości VIA. Beneficjentami kursu były osoby po 50-tce, czyli „Po 50 roku życia klikanie? Podejmij z nami to wyzwanie!”. Była to już druga edycja kursu – czy będzie trzecia?  Zobaczymy. Organizatorzy dziękują trenerce Pani Renacie Pankanin oraz wszystkim sumiennym kursantom. Życzymy odpoczynku, radosnej wiosny i wszystkiego dobrego na nadchodzące Święta Wielkiej Nocy. Poniżej relacja fotograficzna z kursu i z jego zakończenia.

Zachęcam do przeczytania i obejrzenia: Zofia Ebertowska

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo