GMINA OSIECZNA

DSCN1343

Na początku maja przypada święto św. Floriana patrona wszystkich strażaków. Z tej okazji w jednostkach OSP na terenie gminy odbyły się okolicznościowe spotkania. 28 kwietnia uroczyste spotkanie oprawione mszą św. w Hucie Kalnej zorganizowali strażacy z Klanin. W spotkaniu tym uczestniczył również delegacje z jednostek OSP z gminy Czarna Woda. Natomiast 3 maja świętowali  druhowie z OPS Osieczna i Duże Krówno. Spotkanie poprzedzone było uroczystą mszą świętą, którą odprawił ks. proboszcz Tadeusz Wandtka. Miało miejsce również poświęcenie figury św. Floriana przy remizie w Dużych Krównach. W najbliższym terminie swoją uroczystość planują również strażacy w Szlachcie.

Wszystkim Strażakom składamy serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności i wiele zdrowia. Niech ta trudna służba w niesieniu pomocy innym będzie źródłem satysfakcji i dumy.

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo