GMINA OSIECZNA

DSC 0778

Trzy główne powody bo było ich więcej przyświecały organizacji tegorocznej imprezy pod tytułem Łosieczański Rumel – powód pierwszy to to, że rumel od 8 lat odbywa się i nic nie zapowiada aby miało się coś w tym względzie zmienić, drugi to 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę i trzeci jakże przyziemny a bardzo ważny – pomoc dla Stasia. Liczni uczestnicy i goście a także sponsorzy dopisali równie dobrze jak 1-majowa pogoda. W nowej scenerii sali widowiskowej /po remoncie/ wszyscy mam nadzieję bawili się i czuli znakomicie. Występy wszystkich artystów amatorów – dzieci z przedszkola w Osiecznej, młodzieży ze szkoły w Osiecznej, chórów z Osiecznej i Szlachty, gościnnie KGW Osówek, KGW Czarny Las i KGW Koteże rozweseliły biesiadników – biesiadników bo biesiada rumlowska trwała już od rozpoczęcia imprezy. DJ Marcin stanowczo panował nad nagłośnieniem i dobrą muzyką. Uczestnicy quizu o niepodległej Polsce wykazali się super wiedzą, czyli integracja odbyła się na scenie już przed rozpoczęciem. WSZYSCZY RAZEM to też jeden z celów tej imprezy i myślę, że cel ten został osiągnięty. Integracja wszystkich zaowocowała w solidarnej zbiórce do puszek na leczenie Stasia Ossowskiego /5.000,00 złotych/. W zbiórkę zaangażowali się też rodzina Stasia ze Śliwic promując zdrową żywność  i napoje oraz Pani Mirella Megger ze Śliwic i Pan Tomasz Domeracki z Tucholi – partnerzy Firmy Herbalife, dietetycy promujący zdrowy styl życia. Tradycyjnie panie  z Kół Gospodyń Wiejskich przygotowały jadło i kawę. Można było nabyć gadżety rumlowskie tym samym wspierając zbiórkę. Szanowni Państwo – uczestnicy i goście, drodzy sponsorzy imprezy, podziękujmy sobie wzajemnie, ja dziękuję wszystkim, bo „dziwny jest ten świat, gdzie jeszcze wciąż mieści się tyle zła, lecz LUDZI DOBREJ WOLI JEST WIĘCEJ I MOCNO WIERZĘ W TO, ŻE TEN ŚWIAT NIE ZGINIE NIGDY DZIĘKI NIM - NIE! NIE! NIE!”.  Dziękujemy i do zobaczenia za rok.

Zapraszam do obejrzenia fotogalerii z imprezy.

Opracowała: Zofia Ebertowska

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo