GMINA OSIECZNA

IMG 0697

10 maja 2018 roku w sali widowiskowej w Osiecznej odbyło się niezwykle pasjonujące spotkanie z Panem Romanem Pankiewiczem, autorem książki „Polski Żywioł”. W sposób arcyciekawy, posługując się slajdami z podróży po kraju i świecie, autor  przedstawił namiastkę naszej historii a w szczególności 100-letniej historii Polski Niepodległej. Była to prawdziwa, autentyczna lekcja historii dla naszej młodzieży.

Natomiast dzisiaj – 18 maja Pan Jacek Jarosik, podróżnik z zamiłowania, autor książki „Bradziaga znaczy obieżyświat” spotkał się w naszej szkole z młodzieżą. O miejscach, które zobaczył, przyrodzie, którą obserwował i spotkanych ludziach może opowiadać bardzo długo… Tak też było tym razem w szkole w Osiecznej. Wielkie zainteresowanie było widać na twarzach młodych ludzi, oklaski na koniec świadczyły o tym, że spotkanie bardzo się podobało. Dziękujemy.

Wspomniane książki można wypożyczyć w Gminnej Bibliotece Publicznej w Osiecznej, a fotoreportaż z obu spotkań poniżej.

Zofia Ebertowska

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo