GMINA OSIECZNA

DSC 0493

Dzięki zaangażowaniu władz naszej gminy udało się rozszerzyć ofertę zajęć w projekcie "Paszport do lepszej przyszłości" realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 r. o warsztaty z robotyki. W tym celu zakupiono 9 kompletów edukacyjnych LEGO Mindstroms EV3 przystosowanych do  użytku dla dzieci młodszych i starszych. Pierwsze zajęcia, które odbyły się w dniu 22 maja br. prowadził specjalnie zatrudniony  instruktor. Wzbudziły one ogromne zainteresowanie i sprawiły ożywienie umiejętności technicznych naszych uczniów. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do rozwijania zainteresowań tą  ważną współcześnie dziedziną wiedzy. Warsztaty z automatyki na stałe zagoszczą w działalności edukacyjnej naszej szkoły.

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo