DSC 0493

Dzięki zaangażowaniu władz naszej gminy udało się rozszerzyć ofertę zajęć w projekcie "Paszport do lepszej przyszłości" realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 r. o warsztaty z robotyki. W tym celu zakupiono 9 kompletów edukacyjnych LEGO Mindstroms EV3 przystosowanych do  użytku dla dzieci młodszych i starszych. Pierwsze zajęcia, które odbyły się w dniu 22 maja br. prowadził specjalnie zatrudniony  instruktor. Wzbudziły one ogromne zainteresowanie i sprawiły ożywienie umiejętności technicznych naszych uczniów. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do rozwijania zainteresowań tą  ważną współcześnie dziedziną wiedzy. Warsztaty z automatyki na stałe zagoszczą w działalności edukacyjnej naszej szkoły.