GMINA OSIECZNA

DSC 1065

W dniu 23.05.2018 r. odbyła się 25 – edycja konkursu „Piękna Wieś Pomorska 2018”. Komisja konkursowa wyłoniła laureatów gminnego etapu konkursu. Największe wrażenie na komisji w kategorii „zagroda - nierolnicza” wywarła „zagroda” Państwa Elżbiety i Izydora Laskowskich z Osiecznej, drugie miejsce przypadło Pani Iwonie Glaza ze Szlachty, a trzecie Pani Ewie Kolasińskiej z Osiecznej. W kategorii „zagroda – rolnicza” pierwsze miejsce przypadło Pani Dorocie Gornowicz z Osówka, która została zakwalifikowana do eliminacji powiatowych. Uroczyste wręczenie nagród i okolicznościowych dyplomów odbędzie się podczas XIX Mistrzostw Świata na Kociewiu w Kapele – 28 lipca 2018 roku. Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na etapie powiatowym.

KATEGORIA "ZAGRODA - NIEROLNICZA"

I MIEJSCE 

 

II MIEJSCE 

 

III MIEJSCE

 

KATEGORIA "ZAGRODA - ROLNICZA"

I MIEJSCE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo