GMINA OSIECZNA

DSC 1065

W dniu 23.05.2018 r. odbyła się 25 – edycja konkursu „Piękna Wieś Pomorska 2018”. Komisja konkursowa wyłoniła laureatów gminnego etapu konkursu. Największe wrażenie na komisji w kategorii „zagroda - nierolnicza” wywarła „zagroda” Państwa Elżbiety i Izydora Laskowskich z Osiecznej, drugie miejsce przypadło Pani Iwonie Glaza ze Szlachty, a trzecie Pani Ewie Kolasińskiej z Osiecznej. W kategorii „zagroda – rolnicza” pierwsze miejsce przypadło Pani Dorocie Gornowicz z Osówka, która została zakwalifikowana do eliminacji powiatowych. Uroczyste wręczenie nagród i okolicznościowych dyplomów odbędzie się podczas XIX Mistrzostw Świata na Kociewiu w Kapele – 28 lipca 2018 roku. Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na etapie powiatowym.

KATEGORIA "ZAGRODA - NIEROLNICZA"

I MIEJSCE 

 

II MIEJSCE 

 

III MIEJSCE

 

KATEGORIA "ZAGRODA - ROLNICZA"

I MIEJSCE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo