GMINA OSIECZNA

34962288 1648547751910985 5328366492188672000 n

W sobotę, 9 czerwca 2018 roku w odnowionej Sali Widowiskowej w Osiecznej odbyło się Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Kobiety Kwiaty Kociewia. W spotkaniu wzięli udział Wójt Gminy Osieczna Pan Stanisław Stosik, Radny Powiatu Starogardzkiego i członek Stowarzyszenia Kociewskiego Pan Grzegorz Piwowarczyk, Naczelnik Wydziału Kultury, Sportu i Promocji Regionu w Starostwie Powiatowym w Starogardzie Gdańskim Pan Jacek Toczek i Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa Pan Jerzy Komorowski. Otwarcia zebrania dokonała Prezes Stowarzyszenia KKK Pani Alina Jeleń witając wszystkich zebranych  i zaproszonych gości. Przewodniczenie spotkaniu Pani Prezes powierzyła wielkiemu przyjacielowi naszego stowarzyszenia, który jest z nami od początku, Panu Jerzemu Komorowskiemu, zaś protokółowanie obrad naszej koleżance sekretarz stowarzyszenia Pani Annie Zalewskiej.  Sprawozdania, merytoryczne i finansowe zostały przyjęte jednogłośnie. Dyskusja również przebiegła bardzo sprawnie i rzeczowo. W swych wystąpieniach Pan Wójt i Radny Powiatu podkreślili rangę Stowarzyszenia KKK w naszym lokalnym środowisku. Zabierając głos Zofia Ebertowska wskazała na osobiste, wielkie zaangażowanie  i pracę samej Pani Prezes Aliny Jeleń oraz zaapelowała o pomoc dla naszego chorego małego mieszkańca Stasia Ossowskiego. W dalszej części wszyscy radośnie biesiadowali przy obiedzie, kawie i kuchu. Były też tańce przy muzyce zespołu The Spontans.

Fotorelacja ze spotkania /zdjęcia Stanisław Sierko i Marcelina/

Opracowała:  Zofia Ebertowska

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo