GMINA OSIECZNA

34962288 1648547751910985 5328366492188672000 n

W sobotę, 9 czerwca 2018 roku w odnowionej Sali Widowiskowej w Osiecznej odbyło się Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Kobiety Kwiaty Kociewia. W spotkaniu wzięli udział Wójt Gminy Osieczna Pan Stanisław Stosik, Radny Powiatu Starogardzkiego i członek Stowarzyszenia Kociewskiego Pan Grzegorz Piwowarczyk, Naczelnik Wydziału Kultury, Sportu i Promocji Regionu w Starostwie Powiatowym w Starogardzie Gdańskim Pan Jacek Toczek i Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa Pan Jerzy Komorowski. Otwarcia zebrania dokonała Prezes Stowarzyszenia KKK Pani Alina Jeleń witając wszystkich zebranych  i zaproszonych gości. Przewodniczenie spotkaniu Pani Prezes powierzyła wielkiemu przyjacielowi naszego stowarzyszenia, który jest z nami od początku, Panu Jerzemu Komorowskiemu, zaś protokółowanie obrad naszej koleżance sekretarz stowarzyszenia Pani Annie Zalewskiej.  Sprawozdania, merytoryczne i finansowe zostały przyjęte jednogłośnie. Dyskusja również przebiegła bardzo sprawnie i rzeczowo. W swych wystąpieniach Pan Wójt i Radny Powiatu podkreślili rangę Stowarzyszenia KKK w naszym lokalnym środowisku. Zabierając głos Zofia Ebertowska wskazała na osobiste, wielkie zaangażowanie  i pracę samej Pani Prezes Aliny Jeleń oraz zaapelowała o pomoc dla naszego chorego małego mieszkańca Stasia Ossowskiego. W dalszej części wszyscy radośnie biesiadowali przy obiedzie, kawie i kuchu. Były też tańce przy muzyce zespołu The Spontans.

Fotorelacja ze spotkania /zdjęcia Stanisław Sierko i Marcelina/

Opracowała:  Zofia Ebertowska

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo