GMINA OSIECZNA

DSCN1395

W dniu 14 czerwca w siedzibie Pomorskiego Komendanta Państwowej Straży Pożarnej miało miejsce uroczyste podpisanie umowy na wsparcie zakupu wyposażenia w sprzęt ratowniczo-gaśniczy dla jednostek OSP z Funduszu Sprawiedliwości. Gmina Osieczna otrzymała dofinansowanie w kwocie 60 tys. zł.  Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Penitencjarnej - Funduszu Sprawiedliwości wspiera jednostki sektora finansów publicznych w realizacji zadań statutowych związanych z ochroną osób pokrzywdzonych oraz likwidacją skutków zdarzeń.

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo