GMINA OSIECZNA

baner rpo lq

DSCN1422

W dniu 20 czerwca b.r. w Urzędzie Marszałkowskim, wójt Stanisław Stosik wraz z marszałkiem woj. pomorskiego Mieczysławem Strukiem podpisali umowę na dofinansowanie budowy sieci sanitarnej wraz z oczyszczalnią ścieków w gminie Osieczna. Cała inwestycja szacowana jest na prawie 17,5 mln. zł.  Kanalizacja objęte będą takie miejscowości jak: Małe Krówno, Osieczna, Szlachta, Osówek, Starzyska. Łącznie podłączonych do sieci kanalizacyjnej ma zostać ponad 2000 mieszkańców gminy. Dzięki tej ogromnej inwestycji w Gminie Osieczna zostanie rozwiązany całkowicie problem gospodarki ściekowej, a to będzie miało znaczący wpływ na ochronę środowiska.

Fot. Natalia Kłopotek-Głowczewska/Pomorskie.eu

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo