GMINA OSIECZNA

baner rpo lq

DSCN1422

W dniu 20 czerwca b.r. w Urzędzie Marszałkowskim, wójt Stanisław Stosik wraz z marszałkiem woj. pomorskiego Mieczysławem Strukiem podpisali umowę na dofinansowanie budowy sieci sanitarnej wraz z oczyszczalnią ścieków w gminie Osieczna. Cała inwestycja szacowana jest na prawie 17,5 mln. zł.  Kanalizacja objęte będą takie miejscowości jak: Małe Krówno, Osieczna, Szlachta, Osówek, Starzyska. Łącznie podłączonych do sieci kanalizacyjnej ma zostać ponad 2000 mieszkańców gminy. Dzięki tej ogromnej inwestycji w Gminie Osieczna zostanie rozwiązany całkowicie problem gospodarki ściekowej, a to będzie miało znaczący wpływ na ochronę środowiska.

Fot. Natalia Kłopotek-Głowczewska/Pomorskie.eu

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne


powszechny spis rolny

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

 

polska strefa inwestycji