GMINA OSIECZNA

DSC 0090

W sobotę, 4 sierpnia br. miało miejsce niecodzienne wydarzenie dla naszej gminy i parafii. Otóż na postój i nocleg zatrzymała się u nas karawana konna, która podąża z Niemiec do Rosji /2300 km/, pod hasłem „Europa to my – Konie przynoszą pokój”. O godz. 17:00 w Sali  Widowiskowej Urzędu Gminy odbyło się spotkanie integracyjne organizatorów tej pięknej inicjatywy z Wójtem Gminy Osieczna Panem Stanisławem Stosikiem i Proboszczem naszej parafii Księdzem Tadeuszem Wandtką. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się, aby to piękne wydarzenie stało się naszym udziałem. Członkom Klubu Sportowego Hodowli Koni Zimnokrwistych Brueck „Tytani w trasie 2018” życzymy dobrej podróży, wiele radości i satysfakcji oraz siły w dążeniu do celu.

Opracowała Z.Ebertowska

Fot. M.Glaza

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo