baner

DSC02377W dniu 8 sierpnia 2018 roku firma FUH BA SYSTEM z siedzibą w Gdańsku dostarczyła dla jednostek ochotniczych straży pożarnych z terenu Gminy Osieczna sprzęt ratownictwa technicznego o wartości 60.600,00 zł.

W skład wyżej wymienionego sprzętu wchodzą: cylinder rozpierający z zestawem końcówek o różnych długościach, hydrauliczne nożyce do cięcia, agregat zasilający do narzędzi hydraulicznych, rozpieracz ramieniowy z akcesoriami, zestaw węży hydraulicznych oraz detektor gazowy. Sprzęt zostanie przekazany przez Gminę Osieczna jednostkom OSP Osieczna i OSP Szlachta.

Wyżej wymieniony sprzęt jest współfinansowany ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.