GMINA OSIECZNA

Zgłoszenie kandydatów do obwodowych komisji wyborczych ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie oraz ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie , będą przyjmowane do 21 września 2018r. w Urzędzie Gminy Osieczna pokój nr 2 lub sekretariat w godzinach pracy Urzędu tj. od poniedziałku do piątku, od godz. 7.30 do 15.30.

Informujemy jednocześnie, że osoby chętne , nie zgłoszone do składów OKW przez żaden komitet wyborczy, które chciałyby dołączyć do składu obwodowej komisji wyborczej i spełniają kryteria stawiane kandydatom na członków, mogą się zgłosić na listę rezerwową kandydatów na członków OKW.

Lista zostanie wykorzystana w przypadku konieczności uzupełnienia składów komisji.

Informacje: Piotr Jędrzejewski tel. (58) 588 14 68, kom. 696 263 052

Do pobrania - formularze zgłoszeniowe

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo