GMINA OSIECZNA

Zgłoszenie kandydatów do obwodowych komisji wyborczych ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie oraz ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie , będą przyjmowane do 21 września 2018r. w Urzędzie Gminy Osieczna pokój nr 2 lub sekretariat w godzinach pracy Urzędu tj. od poniedziałku do piątku, od godz. 7.30 do 15.30.

Informujemy jednocześnie, że osoby chętne , nie zgłoszone do składów OKW przez żaden komitet wyborczy, które chciałyby dołączyć do składu obwodowej komisji wyborczej i spełniają kryteria stawiane kandydatom na członków, mogą się zgłosić na listę rezerwową kandydatów na członków OKW.

Lista zostanie wykorzystana w przypadku konieczności uzupełnienia składów komisji.

Informacje: Piotr Jędrzejewski tel. (58) 588 14 68, kom. 696 263 052

Do pobrania - formularze zgłoszeniowe

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo