GMINA OSIECZNA

plakat ekodoplaty

 

Władze Gminy Osieczna zapraszają wszystkich mieszkańców na spotkanie informacyjne na temat eko dopłat na wymianę pieca i termomodernizację budynków. Spotkanie odbędzie się 10 października 2018 r. (środa) o godz. 17:00 w sali widowiskowej przy Urzędzie Gminy w Osiecznej

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku od września 2018 rozpoczął wdrażanie na terenie województwa pomorskiego Krajowego Programu „Czyste Powietrze.” Specjaliści Funduszu w przystępny sposób przybliżą mieszkańcom gminy założenia oraz zakres programu. W sposób warsztatowy przedstawią sposób aplikowania do programu - w tym rejestrację, określenie wielkości możliwego do uzyskania dofinansowania oraz proces wypełniania wniosku o dofinansowanie. 

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo