GMINA OSIECZNA

IMG 1997

W  środę tj. 10 października bieżącego roku o godzinie 17:00 na sali widowiskowej przy Urzędzie Gminy Osieczna odbyło się spotkanie poświęcone tematyce „Czystego powietrza” programowi  Ekodopłaty na wymianę pieca i termomodernizację mające na celu poprawę istniejących zasobów mieszkalnych budownictwa jednorodzinnego oraz zmniejszenie emisji zanieczyszczeń do atmosfery. W spotkaniu wzięli udział Wójt Gminy Osieczna Stanisław Stosik, który powitał mieszkańców oraz Poseł RP Jan Kilian. Podczas spotkania zostały omówione główne cele i założenia programu. Zaprezentowane zostały także kroki, jakie należy wykonać by ubiegać się o dofinansowanie oraz kto i na co  możne uzyskać dofinansowanie. Budżet na realizację celu programu wynosi do 103 mld zł. Okres kwalifikowalności kosztów z programu od 01.01.2018 r. do 30.06.2029 r. Wszelkie informację dostępne na stronie: www.wfos.gdansk.pl

 

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo