GMINA OSIECZNA

DSC02421

W dniu dzisiejszym tj. 26 października bieżącego roku na Sali widowiskowej w Osiecznej zagościł teatr „KURTYNA” z Krakowa. Pierwszy spektakl pt. „Moja historia” przeznaczony był dla dzieci z klas 1-6 z Zespołu Szkół Publicznych w Szlachcie i w Osiecznej. Uczestnicy z zaciekawieniem oglądali spektakl mający na celu poszerzenie wiedzy z zakresu środków uzależniających (alkohol, nikotyna, narkotyki) oraz przedstawienie zagrożeń z nimi związanych w trosce o bezpieczeństwo w relacjach opartych o kontakt w sieci oraz rozwojem postaw opartych na odpowiedzialności za dokonywane wybory. Z kolei drugi spektakl pt. „Wyzwanie”, w którym wzięły udział klasy VII, VIII oraz III gimnazjum ukazał kształtowanie postaw społecznych poprzez umiejętność krytycznego myślenia w kontekście analizy wpływów rówieśników i mediów na zachowanie oraz wdrażanie kultury, edukacji zdrowotnej i bezpieczeństwa. Oba spektakle przedstawione zostały w sposób humorystyczny oraz przyczyniły się do zwiększenia świadomości postaw z zakresu profilaktyki uzależnień. 

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo