GMINA OSIECZNA

Członkowie Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP
 

Zarząd Oddziału Gminnego
  1. Krzemiński Jerzy – Prezes
  2. Stosik Stanisław – Wiceprezes
  3. Kosecki Tadeusz – Wiceprezes
  4. Andrearczyk Wojciech – Komendant gminny
  5. Gornowicz Stefan – Sekretarz
  6. Reszczyńska Henryka – Skarbnik
  7. Łącki Adam – Członek
  8. Kowalewski Bogusław – Członek
  9. Krzemiński Tomasz – Członek
  10. Połom Leszek – Członek
  11. Zieliński Wiesław – Członek
  12. Kubisz Krzysztof – Członek
  13. Urban Kazimierz – Członek

  

Jednostki OSP na terenie Gminy Osieczna 

Lp. Jednostka OSP Zarząd Komisja rewizyjna
1.

OSP OSIECZNA

(działa w KSRG)

  1. Kosecki Tadeusz – prezes
  2. Andrearczyk Wojciech – naczelnik
  3. Krauze Grzegorz – zastępca naczelnika
  4. Glaza Kamil – sekretarz
  5. Łącki Adam – skarbnik
  6. Śpica Mirosław - gospodarz
  1. Szumacher Edmund
  2. Kolasiński Wojciech
  3. Bunikowski Krzysztof
2.

OSP SZLACHTA

(działa w KSRG)

  1. Krzemiński Jerzy – prezes
  2. Kowalewski Bogusław – wiceprezes, naczelnik
  3. Czarnowski Marek – zastępca naczelnika
  4. Reszczyński Robert – sekretarz
  5. Krzemińska Marta – skarbnik
  6. Bielicki Zbigniew – gospodarz
  7. Krzemiński Tomasz – opiekun MDP
  8. Rynkowski Mariusz – kronikarz
  9. Kowalewski Mateusz - członek
  1. Wasielewski Andrzej
  2. Andrearczyk Wiesław
  3. Piesik Eugeniusz
3. OSP DUŻE KRÓWNO
  1. Urban Kazimierz – prezes
  2. Kutcman Klemens
  3. wiceprezes, naczelnik
  4. Stamski Marek – skarbnik
  5. Zieman Zbigniew – gospodarz
  1. Flisikowski Jarosław
  2. Kutcman Leszek
  3. Gac Zbigniew
4. OSP KLANINY
  1. Zieliński Wiesław – prezes
  2. Zieliński Eugeniusz – naczelnik
  3. Miąskowski Zbigniew – sekretarz
  4. Zieliński Łukasz - skarbnik
  1. Krzyżyński Józef
  2. Łepek Rafał
  3. Czepliński Zdzisław
5. OSP OSÓWEK
  1. Gornowicz Stefan – prezes
  2. Połom Leszek – naczelnik
  3. Gornowicz Stanisław – skarbnik
  4. Gornowicz Wiesław - gospodarz
  1. Połom Józef
  2. Gwizdała Andrzej
  3. Jezierski Jakub
6. OSP ZIMNE ZDROJE
  1. Kubisz Krzysztof – prezes
  2. Szmelter Paweł – wiceprezes, naczelnik
  3. Szmagliński Radosław – sekretarz
  4. Ossowski Maciej – gospodarz
  1. Noga Jerzy
  2. Kubisz Tomasz
  3. Ossowicki Maciej

 

Telefony alarmowe 112 i 998

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo