GMINA OSIECZNA

KONKURS PLASTYCZNY

PT. „ZAGROŻENIA WYPADKOWE W INDYWIDUALNYCH GOSPODARSTWACH ROLNYCH”

DSC02558

W dniu 10 kwietnia 2019 r. odbyło się rozstrzygnięcie eliminacji gminnych wojewódzkiego konkursu plastycznego zatytułowanego „Zagrożenia wypadkowe w indywidualnych gospodarstwach rolnych”. Oceniono zakres tematyczny prac, technikę oraz estetykę ich wykonania. Gminna komisja w składzie: Stanisław Stosik, Piotr Jędrzejewski oraz Agnieszka Klin wytypowała prace w kategorii klas IV-VI, przesłanych z Zespołu Szkół Publicznych w Szlachcie oraz Zespołu Szkół Publicznych w Osiecznej, następujące miejsca zajęli:

I miejsce – Kacper Kędziora z Zespołu Szkół Publicznych w Szlachcie

II miejsce – Marta Stosik z Zespołu Szkół Publicznych w Osiecznej

III miejsce – Marta Giełdon z Zespołu Szkół Publicznych w Osiecznej

Pozostali uczestnicy konkursu uzyskali wyróżnienia. Laureatom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów na szczeblu wojewódzkim.

 

 

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne


powszechny spis rolny

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

 

polska strefa inwestycji