GMINA OSIECZNA

01

Dnia 3 maja br. w wigilię Św. Floriana – patrona strażaków odbyło się w Sali Widowiskowej Urzędu Gminy w Osiecznej spotkanie strażaków z OSP Osieczna i OSP Krówno poprzedzone mszą św. W spotkaniu wziął udział Wójt Gminy Osieczna Pan Stanisław Stosik, który w ciepłych i serdecznych słowach przemówił do ochotników, dziękując im za trud, wielkie zaangażowanie w pracy na rzecz ratowania zdrowia i życia a także dorobku mieszkańców. Następnie wystąpiła młodzież z Zespołu Szkół Publicznych w Osiecznej z częścią artystyczną nawiązującą do życia i pracy społecznej strażaków. To miłe spotkanie zakończono wspólnym obiadem i kawą z ciastem.

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo