GMINA OSIECZNA

p1

W niedzielę 5 maja 2019 roku w Sali Widowiskowej w Osiecznej odbył się IX Łosieczański Rumel, impreza artystyczno-rozrywkowo-integracyjna, która na stałe wpisała się w życie kulturalne naszej gminy. W bardzo bogatym programie występów amatorskich znalazły się piękne tańce przedszkolaków, wspaniałe wykonania młodzieży szkolnej z Osiecznej, występy Chórów ze Szlachty i z Osiecznej, cudowne pokazy swoich programów Kół Gospodyń Wiejskich ze Szlachty, Grabowa /laureat wojewódzkiej nagrody/ oraz Czarnego Lasu. Wielkim powodzeniem cieszyły się stoiska: kociewskie gadżety Pani Doroty Piechowskiej, analiza składu ciała i porady żywieniowe Pani Mirelli Megger, wata i popcorn Pana Radka Bednarowskiego no i oczywiście bigos, napoje, kawa i kuchy KGW. Bardzo dziękujemy naszym wspaniałym sponsorom, bez których byłoby odrobinę ciężko zorganizować imprezę na takim poziomie. Wszyscy wykonawcy i uczestnicy otrzymali pamiątki breloczki w postaci otwartej książki z napisem imprezy i datą. Wszystkim wykonawcom dziękujemy pięknie, a tym wszystkim hojnym ofiarodawcom, którzy wsparli naszą akcję charytatywną na rzecz naszego Stasia /do puszek zebraliśmy 2.000,00 zł/ pięknie się kłaniamy. Jesteście wspaniali, dobro czynione drugiemu człowiekowi nie z litości, a z dobrego serca wraca, czyli „WARTO BYĆ DOBRYM”. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli zorganizować naszą imprezę serdecznie dziękuję. Do zobaczenia w przyszłym roku na X Jubileuszowym Łosieczańskim Rumlu.

Opracowała; Zofia Ebertowska

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo