GMINA OSIECZNA

01

Dnia 3 września br. na terenie Parku Etnograficznego we Wdzydzach miało miejsce uroczyste otwarcie Chałupy ze Zdrójna. Chałupa w roku 1975 została rozebrana i przekazana przez państwa Ossowskich do Skansenu we Wdzydzach. Konstrukcja Chałupy była przechowywana w elementach przez 44 lata by doczekać się montażu i wiernego odtworzenia wraz z całkowitym wyposażeniem i oryginalnymi starymi eksponatami. W uroczystości otwarcia uczestniczył Marszałek woj. Pomorskiego, władze gminy Osieczna, liczna delegacja rodziny państwa Ossowskich i mieszkańców Zdrójna oraz młodzieży ze Szkoły w Osiecznej.

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo