GMINA OSIECZNA

herb gminy

Osieczna 06.11.2019 r.

KOMUNIKAT DLA ROLNIKÓW

USUWANIE FOLII ROLNICZYCH I INNYCH ODPADÓW POCHODZĄCYCH Z DZIAŁALNOŚCI ROLNICZEJ

Szanowni Rolnicy. Urząd Gminy Osieczna informuje, że istnieje możliwość uzyskania dofinansowania do transportu oraz odzysku lub unieszkodliwiania odpadów pochodzących z działalności rolniczej (folii rolniczej, sznurka i siatki, worków po nawozach, opakowań typu Big Bag). Złożenia wniosku o dofinansowanie przez Gminę wymaga oszacowania ilości wytworzonych odpadów. W związku z tym, prosimy osoby zainteresowane skorzystaniem z dofinansowania o złożenie oświadczenia o posiadanych odpadach na załączonym druku w terminie do 15 listopada 2019 r. w pokoju nr 5 Urzędu Gminy Osieczna. Druk Oświadczenia można pobrać poniżej lub u sołtysów wsi.

UWAGA:

Kwalifikowane są wyłącznie koszty transportu z wyznaczonego punktu wskazanego przez gminę do zbierania odpadów pochodzących od rolników.

 

Do pobrania:

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo