GMINA OSIECZNA

herb gminy
Sztandarowymi imprezami w gminie są 
Mistrzostwa Świata na Kociewiu w KAPELE oraz Święto Grzyba u Lasaków. Dużą popularnością cieszą się imprezy sportowe takie jak Piknik Sportowy "Marsz po zdrowie" oraz biegi uliczne im. ks. St. Peplińskiego. Organizujemy także przegląd Kół Gospodyń Wiejskich "Łosieczański Rumel". Dbamy o to by każda impreza w Gminie Osieczna była wyjątkowa i niezapomniana oraz przygotowana z należytą starannością.

  

 

 

KALENDARZ IMPREZ:

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne


powszechny spis rolny


nsp 2021

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

 

polska strefa inwestycji