GMINA OSIECZNA

Od marca do grudnia 2014 uczennice klas 4-6 szkoły podstawowej biorą udział w dodatkowych zajęciach sportowych w Programie "MULTISPORT"  finansowanym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Fundację Rozwoju Kultury Fizycznej w Pucku, która jest koordynatorem wojewódzkim programu. W ramach zajęć uczestniczki zapoznają się z nowymi formami aktywności, np. frisbee, bule, a szkoła otrzymała zestaw sprzętu sportowego.

Fotorelacje z treningów i aktualności programu:

http://multisport.pomorskie.pl/

 

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne


powszechny spis rolny


nsp 2021

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

 

polska strefa inwestycji